REZULTATI ZADNJE TEKME

U-9 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Extreme Ribnica
3 : 1
U-8 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Komenda
1 : 1

Sezona 2016/2017

Cicibani U-8, skupina 5

KLUB
1.  BARTOG Trebnje  
2.  Ivančna Gorica
3.  Krka
4. Brinje Grosuplje

 

Cicibani U-9, skupina 8

KLUB
1. BARTOG Trebnje
2.  Brinje Grosuplje B
3.  Olimpija Ljubljana A
4.  Interblock

 

Cicibani U-10, skupina A

KLUB
1.  BARTOG Trebnje  
2.  Svoboda Kisovec
3.  Ivančna Gorica
4.  MNC Vrhnika
5.  Šmartno
6.  Šmarješke Toplice
7.  Brinje Grosuplje
8.  Jezero Medvode
9.  Domžale A

 

Mlajši dečki U-12, skupina 2

KLUB
1.  Arne Tabor 69 30
2.  Rudar Trbovlje 29
3.  ŠD Tian 24
4.  Šmartno 23
5.  BARTOG Trebnje 18
6.  Kamnik 13
7.  Svoboda Kisovec 11
8.  Dol 7
9.  Krim 3
 

 

Star. deklice U-15, 1.liga NZS

KLUB
1.  ŽNK Maribor 47
2.  ŽNK Teleing GMT Beltinci 44
3.  Fužinar 33
4.  ŽNK MSM Ptuj 21
5.  ŽNK Radomlje 19
6.  NK BARTOG Trebnje 15
7.  NK Brežice 1919 4
8.  NK Jevnica 0

 

Starejši dečki U-15, 2.liga

KLUB
1.  Olimpija Ljubljana 42
2.  Domžale 35
3.  Interblock 35
4.  Bravo Publikum 34
5.  Rudar Trbovlje 31
6.  BARTOG Trebnje 28
7.  Svoboda Ljubljana A 19
8.  Šmartno 16
9.  Jezero Medvode 11
10.  Ilirija 1911 Extra Lux B 10
11.  Komenda 9
12.  Kamnik 5

 

Kadeti U-17, 1.liga

KLUB
1.  Slovan 37
2.  Kolpa 34
3.  Laby's Mengo 28 32
4.  Zagorje 28
5.  Dolomiti Dragomer 25
6.  Arne Tabor 69 24
7.  Interblock 20
1.  Rudar Trbovlje 23
2.  Termit Moravče 22
3.  Komenda Kamnik 19
4.  Trebnje Kočevje 17
5.  Ljubljana Hermes 7
6.  Ivančna Dana Mirna 6
7.  Litija 0

 

U-19 mladinci - 1.liga

KLUB
1.  Laby's Mengo 28 38
2.  Slovan 36
3.  Kolpa 34
4.  Dolomiti Dragomer 26
5.  Zagorje 25
6.  Interblock 21
7.  Arne Tabor 69 18
1.  Komenda Kamnik 23
2.  Ivančna Dana Mirna 23
3.  Termit Moravče 18
4.  Rudar Trbovlje 15
5.  Trebnje Kočevje 13
6.  Litija 9
7.  Ljubljana Hermes 4

1. nogometni turnir NK Trebnje za U8 in U10

NOGOMETNI KLUB TREBNJE PRIREJA nogometni turnir za selekcije U-8 in U-10

KDAJ: nedelja 11.03.2012 za U-8 in nedelja 18.03.2012 za U-10

KJE: v športni dvorani OSNOVNE ŠOLE TREBNJE

KDO: U-8 igralci rojeni letnik 2003 in mlajši, U-10 igralci rojeni letnik 2001 in mlajši

IGRALCI naj imajo s seboj športno izkaznico ali osebno izkaznico (potni list). Starost igralcev bomo preverili pred pričetkom turnirja ob prvem nastopu.

NAČIN IGRANJA: 4+1 (prijavi se lahko deset igralcev in trener-vodja ekipe).

PRIJAVNINA: 50 € (v ceno je zajeta prijavnina, malica in pijača).

Vsaki ekipi je zagotovljeno igranje vsaj treh tekem v svoji skupini. Prijavnina se lahko poravna pred pričetkom turnirja ali s plačilom preko TRR na številko: SI56 0315 3100 0482 469.
ŠTEVILO EKIP JE OMEJENO. Rok za prijavo ekip na turnir je 3.03.2012.

INFORMACIJE in prijave:
Gregor Erman: gregor.erman@amis.net ( 031 / 372 – 420 )
Leon LOBE: nk.trebnje@gmail.com ( 041 / 333 – 009 )