REZULTATI ZADNJE TEKME

U-19 MNZ Ljubljana Komenda K. : Bartog Trebnje 4 : 3
U-17 MNZ Ljubljana Komenda K. : Trebnje Kočevje
2 : 2
U-15 MNZ Ljubljana Svoboda LJ.. : Bartog Trebnje
0 : 1
U-15 dekleta NZS Bartog Trebnje : Brežice
1 : 0
U-12 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Dol
7 : 1
U-10 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Jezero M.
2 : 3
U-9 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Extreme Ribnica
3 : 1
U-8 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Komenda
1 : 1

Sezona 2016/2017

Cicibani U-8, skupina 5

KLUB
1.  BARTOG Trebnje  
2.  Ivančna Gorica
3.  Krka
4. Brinje Grosuplje

 

Cicibani U-9, skupina 8

KLUB
1. BARTOG Trebnje
2.  Brinje Grosuplje B
3.  Olimpija Ljubljana A
4.  Interblock

 

Cicibani U-10, skupina A

KLUB
1.  BARTOG Trebnje  
2.  Svoboda Kisovec
3.  Ivančna Gorica
4.  MNC Vrhnika
5.  Šmartno
6.  Šmarješke Toplice
7.  Brinje Grosuplje
8.  Jezero Medvode
9.  Domžale A

 

Mlajši dečki U-12, skupina 2

KLUB
1.  Arne Tabor 69 30
2.  Rudar Trbovlje 29
3.  ŠD Tian 24
4.  Šmartno 23
5.  BARTOG Trebnje 18
6.  Kamnik 13
7.  Svoboda Kisovec 11
8.  Dol 7
9.  Krim 3
 

 

Star. deklice U-15, 1.liga NZS

KLUB
1.  ŽNK Maribor 47
2.  ŽNK Teleing GMT Beltinci 44
3.  Fužinar 33
4.  ŽNK MSM Ptuj 21
5.  ŽNK Radomlje 19
6.  NK BARTOG Trebnje 15
7.  NK Brežice 1919 4
8.  NK Jevnica 0

 

Starejši dečki U-15, 2.liga

KLUB
1.  Olimpija Ljubljana 42
2.  Domžale 35
3.  Interblock 35
4.  Bravo Publikum 34
5.  Rudar Trbovlje 31
6.  BARTOG Trebnje 28
7.  Svoboda Ljubljana A 19
8.  Šmartno 16
9.  Jezero Medvode 11
10.  Ilirija 1911 Extra Lux B 10
11.  Komenda 9
12.  Kamnik 5

 

Kadeti U-17, 1.liga

KLUB
1.  Slovan 37
2.  Kolpa 34
3.  Laby's Mengo 28 32
4.  Zagorje 28
5.  Dolomiti Dragomer 25
6.  Arne Tabor 69 24
7.  Interblock 20
1.  Rudar Trbovlje 23
2.  Termit Moravče 22
3.  Komenda Kamnik 19
4.  Trebnje Kočevje 17
5.  Ljubljana Hermes 7
6.  Ivančna Dana Mirna 6
7.  Litija 0

 

U-19 mladinci - 1.liga

KLUB
1.  Laby's Mengo 28 38
2.  Slovan 36
3.  Kolpa 34
4.  Dolomiti Dragomer 26
5.  Zagorje 25
6.  Interblock 21
7.  Arne Tabor 69 18
1.  Komenda Kamnik 23
2.  Ivančna Dana Mirna 23
3.  Termit Moravče 18
4.  Rudar Trbovlje 15
5.  Trebnje Kočevje 13
6.  Litija 9
7.  Ljubljana Hermes 4

Ekipa U-8

OBVESTILA:

Treningi od 26.06.2017 potekajo na igrišču z umetno travo v Športnem parku Trebnje po naslednjem razporedu:

  • vsak torek in četrtek med 16.30 in 18.00 uro.
  • Med 03.07.2017 in 13.08.2017 imajo otroci poletne šolske počitnice.

 

 

 

 

Včlanitev v klub:

Izpolnite Pristopno izjavo ter nam jo pošljite na naš naslov.

 Selekcija U-8 NK BARTOG TREBNJE, sezona 2016/2017

Skupna fotografije ekipe je iz sezone 2016/2017.

 

Naši junaki stari do 8 let so:

Zadaj stojijo (z leve proti desni): Mark VIDIC, Đorđe RULIĆ, Jaka DULAR, Lucas JERAJ, Endrit ASANI, Domen CASAR, Nace ŽITNIK, Tilen KORELC, Jakob JURAK, Urban KOŽELJ in Lenart KMET.

Spredaj sedijo (z leve proti desni): Jakob KOLŠEK, Nej ZAVRL, Maks ŽITNIK, trener Nikola DRKUŠIČ, Matija RULIĆ, Domen KAPLAN in Lukas SADAR.

 Trener: Mladen ŠIŠKA, trener C, tel: 041/596-912; e mail: mladensiska@gmail.com

 

Treningi za selekcijo U-8 v zimskem času (2016/2017):

vsak torek in četrtek: 16:15 – 17:30 ure  v telovadnici OŠ Dol. Nemška vas