REZULTATI ZADNJE TEKME

U-9 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Extreme Ribnica
3 : 1
U-8 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Komenda
1 : 1

Sezona 2016/2017

Cicibani U-8, skupina 5

KLUB
1.  BARTOG Trebnje  
2.  Ivančna Gorica
3.  Krka
4. Brinje Grosuplje

 

Cicibani U-9, skupina 8

KLUB
1. BARTOG Trebnje
2.  Brinje Grosuplje B
3.  Olimpija Ljubljana A
4.  Interblock

 

Cicibani U-10, skupina A

KLUB
1.  BARTOG Trebnje  
2.  Svoboda Kisovec
3.  Ivančna Gorica
4.  MNC Vrhnika
5.  Šmartno
6.  Šmarješke Toplice
7.  Brinje Grosuplje
8.  Jezero Medvode
9.  Domžale A

 

Mlajši dečki U-12, skupina 2

KLUB
1.  Arne Tabor 69 30
2.  Rudar Trbovlje 29
3.  ŠD Tian 24
4.  Šmartno 23
5.  BARTOG Trebnje 18
6.  Kamnik 13
7.  Svoboda Kisovec 11
8.  Dol 7
9.  Krim 3
 

 

Star. deklice U-15, 1.liga NZS

KLUB
1.  ŽNK Maribor 47
2.  ŽNK Teleing GMT Beltinci 44
3.  Fužinar 33
4.  ŽNK MSM Ptuj 21
5.  ŽNK Radomlje 19
6.  NK BARTOG Trebnje 15
7.  NK Brežice 1919 4
8.  NK Jevnica 0

 

Starejši dečki U-15, 2.liga

KLUB
1.  Olimpija Ljubljana 42
2.  Domžale 35
3.  Interblock 35
4.  Bravo Publikum 34
5.  Rudar Trbovlje 31
6.  BARTOG Trebnje 28
7.  Svoboda Ljubljana A 19
8.  Šmartno 16
9.  Jezero Medvode 11
10.  Ilirija 1911 Extra Lux B 10
11.  Komenda 9
12.  Kamnik 5

 

Kadeti U-17, 1.liga

KLUB
1.  Slovan 37
2.  Kolpa 34
3.  Laby's Mengo 28 32
4.  Zagorje 28
5.  Dolomiti Dragomer 25
6.  Arne Tabor 69 24
7.  Interblock 20
1.  Rudar Trbovlje 23
2.  Termit Moravče 22
3.  Komenda Kamnik 19
4.  Trebnje Kočevje 17
5.  Ljubljana Hermes 7
6.  Ivančna Dana Mirna 6
7.  Litija 0

 

U-19 mladinci - 1.liga

KLUB
1.  Laby's Mengo 28 38
2.  Slovan 36
3.  Kolpa 34
4.  Dolomiti Dragomer 26
5.  Zagorje 25
6.  Interblock 21
7.  Arne Tabor 69 18
1.  Komenda Kamnik 23
2.  Ivančna Dana Mirna 23
3.  Termit Moravče 18
4.  Rudar Trbovlje 15
5.  Trebnje Kočevje 13
6.  Litija 9
7.  Ljubljana Hermes 4

EKIPA U9 ZELO DOBRO NASTOPILA NA MOČNEM TURNIRJU V DOMŽALAH

V nedeljo, 19.05.2013 smo se udeležili ZELO MOČNEGA turnirja v Domžalah, kjer smo bili med 24 ekipami razdeljenimi v 4 skupine po 6 ekip.

Nastopile so mnoge prvoligaške ekipe-njihov podmladek DOMŽALE, VIR, DOB, CELJE, ALUMINIJ, MURA 05, TRIGLAV KRANJ, RUDAR TRBOVLJE…

Mi smo bili v skupini B, poleg nas še NK MURA, NK VIR, NK ILIRIJA 1911, NK DOMŽALE in NK OLIMPIJA 1. Nastopili smo malce oslabljeni zaradi šolskih obveznosti je manjkal Maksim, obveznosti v krogu družine pa ROK in pa FLORIAN, a ostali JURE, BOR, KRISTIJAN, GAŠPER, SIMON, NEJC, LARA, EMA in Ana so se borili tudi za njih.

Rezultati so bili drugotnega pomena, je pa res da smo odšli na turnir videti tudi kako smo v slovenskem prostoru. Bili smo edini klub, ki nima niti enega ¨VELIKEGA IGRIŠČA¨.

Rezultati povedo svoje:
NK TREBNJE : NK MURA 1:1
NK TREBNJE : NK VIR 0:0
NK TREBNJE : NK ILIRIJA 1911 1:1
NK TREBNJE : NK DOMŽALE 0:1
NK TREBNJE : NK OLIMPIJA 2:1

Nekateri drugi rezultati NK MURA : NK OLIMPIJA 4:0, NK DOMŽALE NK MURA 4:0…

Z malo sreče v drugem kolu in pa tretjem bi se uvrstili v nadaljne boje ( 1 in 2 uvrščene ekipe ), ampak FANTOM in DEKLETOM je čestital čisto vsak trener in vodstvo turnirja za prikazano igro in ponovno sem bil ponosen na svoje varovance. Obenem pa HVALA MARKO PATE-tu za pomoč pri vodenju ekipe na turnirju, ter staršem ki so bili res 8 igralec danes.

V SOBOTO, 25.05.2013 pa vabljeni vsi na igrišče na BLATO, kjer bomo poizkusili uresničiti tiho ŽELJO in ostati 1. v svoji skupini in se uvrstiti na zaključni turnir MNZ-ja med 9 najboljših ekip od 36 razdeljenih v 9 skupin.

Pozdrav trener Gregor