REZULTATI ZADNJE TEKME

U-19 MNZ Ljubljana Komenda K. : Bartog Trebnje 4 : 3
U-17 MNZ Ljubljana Komenda K. : Trebnje Kočevje
2 : 2
U-15 MNZ Ljubljana Svoboda LJ.. : Bartog Trebnje
0 : 1
U-15 dekleta NZS Bartog Trebnje : Brežice
1 : 0
U-12 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Dol
7 : 1
U-10 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Jezero M.
2 : 3
U-9 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Extreme Ribnica
3 : 1
U-8 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Komenda
1 : 1

Sezona 2016/2017

Cicibani U-8, skupina 5

KLUB
1.  BARTOG Trebnje  
2.  Ivančna Gorica
3.  Krka
4. Brinje Grosuplje

 

Cicibani U-9, skupina 8

KLUB
1. BARTOG Trebnje
2.  Brinje Grosuplje B
3.  Olimpija Ljubljana A
4.  Interblock

 

Cicibani U-10, skupina A

KLUB
1.  BARTOG Trebnje  
2.  Svoboda Kisovec
3.  Ivančna Gorica
4.  MNC Vrhnika
5.  Šmartno
6.  Šmarješke Toplice
7.  Brinje Grosuplje
8.  Jezero Medvode
9.  Domžale A

 

Mlajši dečki U-12, skupina 2

KLUB
1.  Arne Tabor 69 30
2.  Rudar Trbovlje 29
3.  ŠD Tian 24
4.  Šmartno 23
5.  BARTOG Trebnje 18
6.  Kamnik 13
7.  Svoboda Kisovec 11
8.  Dol 7
9.  Krim 3
 

 

Star. deklice U-15, 1.liga NZS

KLUB
1.  ŽNK Maribor 47
2.  ŽNK Teleing GMT Beltinci 44
3.  Fužinar 33
4.  ŽNK MSM Ptuj 21
5.  ŽNK Radomlje 19
6.  NK BARTOG Trebnje 15
7.  NK Brežice 1919 4
8.  NK Jevnica 0

 

Starejši dečki U-15, 2.liga

KLUB
1.  Olimpija Ljubljana 42
2.  Domžale 35
3.  Interblock 35
4.  Bravo Publikum 34
5.  Rudar Trbovlje 31
6.  BARTOG Trebnje 28
7.  Svoboda Ljubljana A 19
8.  Šmartno 16
9.  Jezero Medvode 11
10.  Ilirija 1911 Extra Lux B 10
11.  Komenda 9
12.  Kamnik 5

 

Kadeti U-17, 1.liga

KLUB
1.  Slovan 37
2.  Kolpa 34
3.  Laby's Mengo 28 32
4.  Zagorje 28
5.  Dolomiti Dragomer 25
6.  Arne Tabor 69 24
7.  Interblock 20
1.  Rudar Trbovlje 23
2.  Termit Moravče 22
3.  Komenda Kamnik 19
4.  Trebnje Kočevje 17
5.  Ljubljana Hermes 7
6.  Ivančna Dana Mirna 6
7.  Litija 0

 

U-19 mladinci - 1.liga

KLUB
1.  Laby's Mengo 28 38
2.  Slovan 36
3.  Kolpa 34
4.  Dolomiti Dragomer 26
5.  Zagorje 25
6.  Interblock 21
7.  Arne Tabor 69 18
1.  Komenda Kamnik 23
2.  Ivančna Dana Mirna 23
3.  Termit Moravče 18
4.  Rudar Trbovlje 15
5.  Trebnje Kočevje 13
6.  Litija 9
7.  Ljubljana Hermes 4

Kontakt

Nogometni klub Trebnje

sekretar kluba: Leon Lobe, tel: 041 333 009, e-mail: leon.lobe@nktrebnje.si
član IO kluba: Matej Umek, tel: 041 737 516, e-mail: matej.umek@bartog.si
član IO kluba: Peter Jevnikar, tel: 031 523 999, e-mail: peter.jevnikar@gmail.com
član IO kluba: Bojan Gliha, tel: 041 757 030, e-mail: bojan.gliha@futsal.si
predsednik kluba: Dejan Smuk, tel: 041 495 222, e-mail: nk.trebnje@gmail.com

Naslov: GUBČEVA CESTA 26
Pošta: 8210 TREBNJE
Davčna št.: 32330081
Matična številka: 4013573000
TRR: SI56 0315 3100 0482 469

Včlanitev v klub

Izpolnite Pristopno izjavo ter nam jo pošljite na naš naslov.


V kontakt z nami lahko stopite tudi preko spodnjega obrazca.

Vaše pravo ime (obvezno)

Vaš E-naslov (obvezno)

Predmet

Vaše sporočilo