REZULTATI ZADNJE TEKME

U-9 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Extreme Ribnica
3 : 1
U-8 MNZ Ljubljana Bartog Trebnje : Komenda
1 : 1

Sezona 2016/2017

Cicibani U-8, skupina 5

KLUB
1.  BARTOG Trebnje  
2.  Ivančna Gorica
3.  Krka
4. Brinje Grosuplje

 

Cicibani U-9, skupina 8

KLUB
1. BARTOG Trebnje
2.  Brinje Grosuplje B
3.  Olimpija Ljubljana A
4.  Interblock

 

Cicibani U-10, skupina A

KLUB
1.  BARTOG Trebnje  
2.  Svoboda Kisovec
3.  Ivančna Gorica
4.  MNC Vrhnika
5.  Šmartno
6.  Šmarješke Toplice
7.  Brinje Grosuplje
8.  Jezero Medvode
9.  Domžale A

 

Mlajši dečki U-12, skupina 2

KLUB
1.  Arne Tabor 69 30
2.  Rudar Trbovlje 29
3.  ŠD Tian 24
4.  Šmartno 23
5.  BARTOG Trebnje 18
6.  Kamnik 13
7.  Svoboda Kisovec 11
8.  Dol 7
9.  Krim 3
 

 

Star. deklice U-15, 1.liga NZS

KLUB
1.  ŽNK Maribor 47
2.  ŽNK Teleing GMT Beltinci 44
3.  Fužinar 33
4.  ŽNK MSM Ptuj 21
5.  ŽNK Radomlje 19
6.  NK BARTOG Trebnje 15
7.  NK Brežice 1919 4
8.  NK Jevnica 0

 

Starejši dečki U-15, 2.liga

KLUB
1.  Olimpija Ljubljana 42
2.  Domžale 35
3.  Interblock 35
4.  Bravo Publikum 34
5.  Rudar Trbovlje 31
6.  BARTOG Trebnje 28
7.  Svoboda Ljubljana A 19
8.  Šmartno 16
9.  Jezero Medvode 11
10.  Ilirija 1911 Extra Lux B 10
11.  Komenda 9
12.  Kamnik 5

 

Kadeti U-17, 1.liga

KLUB
1.  Slovan 37
2.  Kolpa 34
3.  Laby's Mengo 28 32
4.  Zagorje 28
5.  Dolomiti Dragomer 25
6.  Arne Tabor 69 24
7.  Interblock 20
1.  Rudar Trbovlje 23
2.  Termit Moravče 22
3.  Komenda Kamnik 19
4.  Trebnje Kočevje 17
5.  Ljubljana Hermes 7
6.  Ivančna Dana Mirna 6
7.  Litija 0

 

U-19 mladinci - 1.liga

KLUB
1.  Laby's Mengo 28 38
2.  Slovan 36
3.  Kolpa 34
4.  Dolomiti Dragomer 26
5.  Zagorje 25
6.  Interblock 21
7.  Arne Tabor 69 18
1.  Komenda Kamnik 23
2.  Ivančna Dana Mirna 23
3.  Termit Moravče 18
4.  Rudar Trbovlje 15
5.  Trebnje Kočevje 13
6.  Litija 9
7.  Ljubljana Hermes 4

NK TREBNJE pričenja z Malo šolo nogometa

Kot smo že spomladi napovedovali, NK Trebnje pričenja z organizirano vadbo nogometa tudi za naše najmlajše deklice in dečke, stare 5 in 6 let, ki smo jo poimenovali Mala šola nogometa. Od torka, 18.09.2012 dalje, bodo lahko otroci spoznavali nogometne prvine s trenerjem s C-licenco NZS Gregorjem Ermanom.
Mala šola nogometa bo potekala vsak torek in petek od 15.45 do 16.30 ure na igrišču z umetno travo pri CIK-u. Ko nam vreme ne bo več dopuščalo vadbe na prostem, pa se bomo preselili v malo telovadnico v CIK-u, kjer bo vadba potekala ob istih dnevih, le 15 min prej, torej od 15.30. do 16.15 ure.
V enem tednu se je prijavilo dovolj otrok, da z vadbo zagotovo pričenjamo, če pa se nam želi še kdo pridružiti, pa naj pokliče sekretarja kluba Leona Lobeta na tel 041 333 009 ali trenerja Gregorja Ermana na tel 031 372 420, lahko pa nam tudi pišete na elektronski naslov nk.trebnje@gmail.com.

Zmagujmo skupaj!
NK TREBNJE